نشریات الکترونیکی

نشریات الکترونیکی برای دانش آموزان و والدین

آزمون های آن لاین

برگزاری آزمونهای آنلاین با اعلام نمرات و معدل گیری

آموزش مکاتبه ای و اینترنتی

دسته بندی سئوالات پایه های مختلف و سطح بندی

امکانات

امكانات مجتمع :

 1. کانون تیزهوشان وریاضی دانان چیستا از سالهای قبل از انقلاب یکی از آموزشگاههای فعال ومعروف بوده است .بعد از انقلاب وپس از انقلاب فرهنگی این آموزشگاه با عنوان کانون تیز هوشان وریاضیدانان چیستا زیر نظر خانم دکتر ملایی با برنامه های قوی وپیشرفته شروع به فعالیت نمود وبا برگزاری کلاسهای تیزهوشان وتقویتی ریاضی والمپیادهای ریاضی موفقیت های زیادی در این زمینه ها به دست آورد به طوری که با برگزاری هفته ای یک روز کلاس مفهومی وتستی بیشترین آمار قبولی تیزهوشان ومدارس برتر را به خود اختصاص دادوهمیشه آمار قبولی بالای 80% یکی از افتخارات این موسسه میباشد .

یکی از افتخارات این موسسه کسب مدال طلای ریاضی توسط آیناز افتخار میباشد که از کلاس سوم ابتدایی از دانش پژوهان این موسسه بوده است .

مدیریت مجموعه دارای 27 جلد تالیف کتاب می باشد که 6جلد آن هوش وخلاقیت نام دارد که یکی از بهترین کتابهای موجود است که پس از گذشت سالها هنوز تازگی خود را از دست نداده است .

این مجموعه دارای اساتید بسیار مجرب وتوانا در تدریس میباشد که مسائل ریاضی را به صورت بسیار مفهومی وعمیق به دانش آموزان می آموزندوهمگی تحصیل کرده های دانشگاههای معتبر ایران می باشند .

2. محيط آموزشگاه  از امنيت بسيار بالايي برخوردار است ، محوطه مدرسه به وسيله دوربين هاي مدار بسته كنترل مي شود . ورود و خروج فقط از 3 پله انجام مي شود و احتمال افتادن و ضربه را به حداقل مي رساند .

3. مجتمع داراي كلاس هاي بزرگ به وسعت 40 متر مربع با سقف بلند و نورگيرهاي كافي با استانداردهاي آموزشي و بهداشتي مي باشد .

4. آزمايشگاه علوم و رياضي مجهز .

5. سايت كامپيوتري مجهز با اينترنت پرسرعت و استفاده از نرم افزارها و وب سايت هاي پيشرفته ي آموزشي .

6. سرويس اياب ذهاب مطمئن همراه با رانندگان مطمئن و گزينش شده .